Bojlery

Bojlery se mohou ohřívat elektřinou, teplovodním kotlem nebo krbem jako hlavním zdrojem nebo v případě kombinovaného bojleru- po topné sezoně pomocí elektrického topného tělesa

SORTIMENT BOJLERU NA POVĚŠENÍ NA ZEĎ

MINI malý kompaktní průtokový bojler nad nebo pod umyvadlo o objemu 5 L nebo 10 L vhodný k použití v zahradních domech, chatách, karavanech atp.

SLIM – úzký bojler 20 L až 40 L pro  malé domácnosti do dvou osob. Bojler se vejde do malých prostor díky svým malým rozměrům.

ECOWAY– chytrý bojler s řídící jednotkou. Nastavení ohřevu vody při nočním proudu – až 3 časové intervaly naprogramované práce bojleru. Bojler má funkci ANTILEGIONELA. Objem 50 L až 120 L pro využití v každé domácnosti nebo podnikatelských objektech

CLASIC– klasický bojler pro ohřev teplé užitkové vody pomocí elektrické energie o objemu od 50 L do 150 L  k zavěšení na zeď ve svislé poloze nebo v objemu 80 L a 100 L v horizontálním provedení k umístění na zem.

PRIMO– kombinovaný bojler pro vytápění vody pomocí zdroje – ústřední topení nebo pomocí elektřiny v objemu od 80 L až 150 L

MINI SLIM ECOWAY CLASIC PRIMO

BOJLERY LEŽATÉ S PŘÍDAVNÝM TOPNÝM TĚLESEM – KOMBINOVANÉ

Ležaté bojlery které ohřívají vodu pomocí napojení na zdroj ústředního topení a po sezoně pomocí elektrického topného tělesa od 2 kW až do 12 kW.

DVOUPLÁŠŤOVÝ -ležatý bojler o objemu 80 L až 150 L   můžete volně položit na zem nebo pověsit pomocí konzol (volitelné příslušenství)  na zeď. Ohřeje za hodinu až trojnásobek vody svého objemu.

S JEDNÍM VÝMĚNÍKEM– ležatý bojler o objemu 80 L až 150 L  který můžete volně položit na zem nebo pověsit pomocí konzol (volitelné příslušenství)  na zeď.

S DVĚMA VÝMĚNÍKY– ležatý bojler o objemu 80 L až 150 L který můžete volně položit na zem nebo pověsit pomocí konzol (volitelné příslušenství)  na zeď. V sortimentu máme bojlery ke kotlům na tuhá paliva nebo ke krbům s teplovodní vložkou

DVOUPLÁŠŤOVÝ S JEDNÍM VÝMĚNÍKEM S DVĚMA VÝMĚNÍKY

BOJLERY STACIONÁRNÍ S PŘÍDAVNÝM TOPNÝM TĚLESEM – KOMBINOVANÉ

Stacionární bojlery které ohřívají vodu pomocí napojení na zdroj ústředního topení a po sezoně pomocí elektrického topného tělesa od 2 kW až do 12 kW. Konstrukce bojleru umožňuje rychlejší promíchávání při ohřevu vody a mohu se postavit hned vedle kotle přičemž nezaberou hodně prostoru.

BEZ VÝMĚNÍKU – stacionární zásobník na vodu ke kterému můžeme připojit topné těleso a pomocí něj ohřívat teplou užitkovou vodu. V objemu 100 L až 400 L – řada SE, nebo pro průmyslové objekty 400 L až 2000 L řada NE.

S JEDNÍM VÝMĚNÍKEM – stacionární zásobník na vodu ke kotly na tuhá paliva, můžeme k němu připojit topné těleso( volitelné příslušenství) a pomocí něj ohřívat teplou užitkovou vodu po topné sezoně. V objemu 100 L až 400 L- řada SE, nebo pro průmyslové objekty 400 L až 2000 L řada NE.

S DVĚMA VÝMĚNÍKY– stacionární zásobník na vodu ke kotly na tuhá paliva a dalšímu zdroji tepla jako solární panely,  krb s teplovodní vložkou atd. Můžeme k němu připojit topné těleso( volitelné příslušenství) a pomocí něj ohřívat teplou užitkovou vodu po topné sezoně. V objemu 100 L až 400 L- řada SE  nebo pro průmyslové objekty 400 L až 2000 L řada NE.

K TEPELNÉMU ČERPADLU NEBO K PLYNOVÉMU KOTLY– stacionární zásobník na vodu . Můžeme k němu připojit topné těleso( volitelné příslušenství) a pomocí  něj ohřívat teplou užitkovou vodu po topné sezoně. V objemu 200 L – 300 L –  400 L

BEZ VÝMĚNÍKU S JEDNÍM VÝMĚNÍKEM SE DVĚMA VÝMĚNÍKY
K TEPELNÉMU ČERPADLU

NEBO PLYNOVÉMU KOTLY

image_pdfimage_print