Dvouplášťový bojler ležatý 80 l.

 

Top produkt

Čím větší je objem výměníku, tím větší je komfort používání teplé užitkové vody.

Proto v případě, kdy nemáme dostatek místa pro velký bojler použijeme bojler s dvouplášťovým výměníkem a s vekou teplosměnnou plochou, který bude ohřívat užitkovou vodu rychle.

Je třeba si pamatovat, že ohřívače s dvojitým trubkovým výměníkem a ohřívače s dvouplášťovým výměníkem mají při samotížném oběhu v důsledku hydraulického odporu ve výměníku mnohem nižší účinnost než při nuceném oběhu.

V případě ohřívače s dvouplášťovým výměníkem, topným tělesem a opláštěním není provoz v samotížném oběhu možný !!

dvouplastovy-bojler

Ohřev vody v topné sezoně pomocí tepelného výměníku, po topné sezoně, pomocí topného tělesa. Topné těleso dodáváme jako volitelné příslušenství.

  • Výkon 10, 8 kW výměníku  ( 70/10/45)-  při teplotě topné vody 70 °C, teplotě užitkové vody na vstupu ohřívače 10 °C a teplotě užitkové vody na výstupu z ohřívače 45 °C
  • Ohřeje 260 l. /hod  ( 70/10/45)-  při teplotě topné vody 70 °C, teplotě užitkové vody na vstupu ohřívače 10 °C a teplotě užitkové vody na výstupu z ohřívače 45 °C
  • teplosměnná plocha  0,49 m2
  • průměr 64 cm
  • délka 81 cm
  • váha 30 kg.

Vstup na přidaní topného tělesa je stejný jako vstup pro hořčíkovou anodu. Horčíková anoda ze smaltu vpalovávaná při vysokých teplotách je součástí tohoto bojleru a zaručuje kvalitní vodu a dlouhou životnost tohoto produktu.

Při prvním napouštění nejdříve naplňte bojler , potom pláště.

 

CENA 6 599 Kč včetně DPH

image_pdfimage_print