Universální kotel UK

Kotle universalni DRAGON UK

certifikaty

Kotle na DRAGON-UKS a UKSM je univerzální kotel, který je určeny na více druhů paliv, UKSM je elektronicky řízený řídicí jednotkou. UKS je kotel bez elektroniky. Jsou určeny pro spalování uhli horší kvality, hnědého uhlí, briket, dřeva, pilin, atd.

Univerzální kotel DRAGON-UK může pracovat v systémech čerpání UKSM a gravitace UKS

3 EMISNÍ TŘÍDA

Kotle UK-DRAGON se používají pro vytápění obytných budov, obchodních domu, dílen, skleníků, škol, atd.

Běžnou domácnost vytopí kotel do 75 kW.

Potřebujete kotel ve vyšším výkonu, Firma Dragon vyrábí kotle typu DRAGON-UK až do 560 kW, které vytopí až 600 m2. Cenová kalkulace na požádaní.

Řídicí jednotka automaticky upravuje rychlost ventilátoru k optimalizaci spalovacího procesu.

Kouření při spalování může  probíhat dvěma způsoby:

*seshora-dolu, používá se u kotlu speciálně vyvinutých pro spalování uhelného prachu, udržuje se při tom stálost hoření a udržení stejné teploty až 20 hodin

*zespodu -nahoru, tradičním způsobem pomocí přirozeného tahu komínem.

Díky spravenému poměru primárního a sekundárního vzduchu v hořáku dochází k úplnému zpracovaní hořlavých plynu což přispívá k uspoře paliva a šetři životní prostředí. Univerzální kotle DRAGON UK-mají kanály proudění vodorovné. Velkou výhodou kotle jsou velké dveří a hluboká spalovací komora, můžete vkládat do ní velké kousky dřeva.

Univerzálnímu kotel DRAGON-UK s vodním roštem je obdobný jako kotel DRAGON UNI ale hodí se do menších kotelen- je menší a hlubší rozměrové.

 

 

CENY OD 19. 000 Kč na požádaní

 

image_pdfimage_print